Folytatja a felkészülést az ifjúsági válogatott

 

Glen Williamson szövetségi edző kijelölte azt az aktuális keretet, amely hétfőn és kedden négy jeges edzésen vesz részt a Jégpalotában.

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Berényi Balázs 1995 Fehérvár
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Lajcs Marcell 1995 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Burai Péter 1996 Peterborough (GBR)
Csiki Zoltán 1995 Fehérvár
Dörök Bence 1995 Vasas
Garát Zsombor 1997 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Lengyel Levente 1995 Fehérvár
Pados László 1995 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Vereb Dániel 1995 MAC
Vincze Péter Tamás 1996 Debrecen
Támadók:
Bödök Bence 1996 MAC
Fodor András 1995 MTK
Godó Dániel 1995 Miskolc
Köllő Roland 1996 Vasas
Ladányi Márton 1995 LA Stars (AUT)
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Németh Árpád 1995 MAC
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Dániel 1996 MTK
Szabó P. Krisztián 1996 Fehérvár
Szepessy Bálint 1995 DAB
Szepessy Máté 1995 DAB
Tóth Richárd 1995 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk