Folytatja a felkészülést az ifjúsági válogatott

 

Glen Williamson szövetségi edző kijelölte azt az aktuális keretet, amely hétfőn és kedden négy jeges edzésen vesz részt a Jégpalotában.

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Berényi Balázs 1995 Fehérvár
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Lajcs Marcell 1995 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Burai Péter 1996 Peterborough (GBR)
Csiki Zoltán 1995 Fehérvár
Dörök Bence 1995 Vasas
Garát Zsombor 1997 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Lengyel Levente 1995 Fehérvár
Pados László 1995 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Vereb Dániel 1995 MAC
Vincze Péter Tamás 1996 Debrecen
Támadók:
Bödök Bence 1996 MAC
Fodor András 1995 MTK
Godó Dániel 1995 Miskolc
Köllő Roland 1996 Vasas
Ladányi Márton 1995 LA Stars (AUT)
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Németh Árpád 1995 MAC
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Dániel 1996 MTK
Szabó P. Krisztián 1996 Fehérvár
Szepessy Bálint 1995 DAB
Szepessy Máté 1995 DAB
Tóth Richárd 1995 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk