Bobrovszkij kapus két gólpasszal tért vissza a KHL-be

   

Az SZKA kapusa védésein kívül két assziszttal is kivette a részét a győzelemből. A játéknap rangadóján a listavezető Ak Barsz az SZKA-hoz látogatott, és a kiegyenlített első harmad után a másodikban négy gólt kaptak Morozovék, és csak négy kaput eltalált lövésük volt a kazanyiaknak, ezzel lecsúsztak a keleti főcsoport első helyéről. Helyüket a Traktor vette át, Kuznyecovék magabiztosan gyűrték le a Slovant, a pozsonyiak mindösszesen 14-et lőttek kapura.

Avangard Omszk

2-1 (1-0, 0-1, 0-0, 1-0)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Omszk, 6790 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:48 PP Frolov Szjomin
1-1 33:22 PP Krivonozskin Enlund Kulda
2-1 64:59 Taratuhin Nyesztyerov
45 Kapura lövések száma 20
6 Kiállításpercek 8
Ramö Kapusok Glass

 

Barisz Asztana

3-1 (1-1, 1-0, 1-0)

Amur Habarovszk

KHL. Asztana, 2250 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 15:27 Hutchkinson Bochenski Hedman
1-1 19:49 PP Petruzalek Oszipov
2-1 31:08 PP Dawes
3-1 52:53 Puskarjov Sztarcsenko Mirasty
22 Kapura lövések száma 23
29 Kiállításpercek 6
Lassila Kapusok Murigin

 

Jugra Hanti-Manszijszk

4-3 (2-1, 0-1, 2-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Hanti-Manszijszk, 3000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:54 Bumagin Kagarlickij Robitaille
1-1 10:40 Magogin
2-1 17:57 PP Szkorohodov Hvosztov Troncinsky
2-2 39:21 Arzamaszcev Csernih Sopel
2-3 49:49 PP Megalinszkij Kagarlickij
3-3 51:47 Gyemagin But
4-3 59:17 But Altarjov Gyemagin
29 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 6
Birjukov Kapusok Lazusin

 

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

3-5 (2-1, 0-2, 1-2)

Lev Praha

KHL. Jekatyerinburg, 3100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:23 Szimakov
1-1 09:00 PP  71. Mikus Nemec Hossa
2-1 18:10 PS Gimatov
2-2 20:53 Christensen Vorácek
2-3 37:48 Surovy Repík Porseland
2-4 46:02 PP 66. Mikus Christensen Vorácek
3-4 51:21 PP Szokolov Mezei
3-5 59:50 ENG Christensen Novotny
31 Kapura lövések száma 43
8 Kiállításpercek 16
Lobanov Kapusok Pöpperle

 

Traktor Cseljabinszk

3-1 (1-0, 2-1, 0-0)

Slovan Bratislava

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:38 Jakucenya Belov
2-0 25:27 Antyipov Szuglobov Panov
2-1 33:03 SH Satan Vondrka
3-1 34:44 Szuglobov Panov Antyipov
30 Kapura lövések száma 14
10 Kiállításpercek 10
Garnett Kapusok Janus

 

Metallurg Magnyitogorszk

1-2 (0-1, 1-0, 0-0, 0-0, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Magnyitogorszk, 5900 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:32 Zsarkov Guszkov
1-1 30:14 Kuljomin O’Reilly Zukkarello
1-2 65:00 GWS I. Radulov
29 Kapura lövések száma 26
10 Kiállításpercek 8
Ahonen Kapusok Stana
a büntetőknél Proszkurjakov

 

SZKA Szentpétervár

5-2 (1-1, 4-0, 0-1)

Ak Barsz Kazany

KHL. Szentpétervár, 12300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:12 SH Tyihonov Kovalcsuk Grebeskov
1-1 09:47 Obuhov Abdullin Lahti
2-1 25:00 PP Dallman Kovalcsuk Bobrovszkij
3-1 33:25 Thoresen Kalinyin Csugyinov
4-1 34:48 Taraszenko Bobrovszkij
5-1 36:33 PP Taraszenko Martensson Prucha
5-2 48:12 Pesonen Obuhov Kuljas
33 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 6
Bobrovszkij Kapusok Barulin

 

Dinamo Moszkva

5-1 (2-0, 1-0, 2-1)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 3677 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:28 Tolpeko Gorohov Knyazev
2-0 15:13 Granák Gorovikov Ovecskin
3-0 38:04 Gynge Cvetkov A. A. Mironov
4-0 49:02 PP Ovecskin Granák
4-1 55:25 PP Berezin Poligalov Blohin
5-1 57:20 PP K. Volkov Novák
22 Kapura lövések száma 34
24 Kiállításpercek 20
Jerjomenko Kapusok Szokolov

 

Dinamo Riga

2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-1)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Riga, 5240 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:23 PP Giroux Daugavins
1-1 17:12 Pankov Filatov
1-2 34:24 PP Pankov Trubacsov Kolcov
2-2 54:24 Szczechura K. Redlihs Schremp
2-3 62:10 Mirnov
30 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 12
Tellqvist Kapusok Tarkki

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
U14 18:40 UTEAVS 
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk