Az Avangard megszerezte a második győzelmét

   

Szeptember 6. után újra három pontot gyűjtött a tavalyi döntős. A Szibir Novoszibirszk és a Lev Praha is a tabella élére ugorhatott volna, ám előbbi csak büntetőkkel tudta legyőzni a Jugrát, míg a csehek a Traktor otthonában kaptak ki. A nap rangadója, a Dinamo Moszkva–Szalavat Julajev mérkőzés is büntetőkkel dőlt el, ahol a cseh Kvapil rávezetése döntött. Najil Jakupov ügyében pedig megegyezés született, a kanadai szövetség is engedélyezte a fiatal orosz játékos hazatérését a lockout ideje alatt.

Avangard Omszk

4-1 (1-1, 2-0, 1-0)

Amur Habarovszk

KHL. Omszk, 6800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 13:23 Szjomin
1-1 18:05 PP Oszipov Petruzalek
2-1 24:52 Zserebcov
3-1 37:35 Perezsogin Záborsky
4-1 54:46 Nyesztyerov
44 Kapura lövések száma 22
13 Kiállításpercek 17
Ramö Kapusok Lasák

 

Barisz Asztana

1-5 (1-0, 0-2, 0-3)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Asztana, 3135 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 15:00 PP Dawes Hutchkinson Boyd
1-1 26:45 PP Bumagin Robitaille Metljuk
1-2 37:39 Csernih Zsafjarov
1-3 40:45 PP Bumagin Robitaille
1-4 44:09 Mitrjakov Iszlamov
1-5 45:14 Jefimov
42 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 8
Jeremejev Kapusok Lazusin

 

Jugra Hanti-Manszijszk

2-3 (2-1, 0-1, 0-0, 0-0, 0-1)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Hanti-Manszijszk, 3500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:43 Enlund
1-1 01:33 Szkorohodov Szitnyikov
2-1 09:09 Bocsarov Gyemagin
2-2 21:16 Kudroc Drugov
2-3 65:00 GWS Lehtera
31 Kapura lövések száma 42
29 Kiállításpercek 8
Birjukov Kapusok Glass

 

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

0-3 (0-1, 0-1, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Jekatyerinburg, 5570 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:19 PP Rjaszenszkij Dacjuk A. Radulov
0-2 21:36 Gyenyiszov Kvasa
0-3 40:39 PP I. Radulov Dacjuk A. Radulov
22 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 6
Holt Kapusok Stana

 

Traktor Cseljabinszk

5-2 (2-2, 1-0, 2-0)

Lev Praha

KHL. Cseljabinszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:34 Repik Karamnov Surovy
1-1 09:55 Panov Antyipov
1-2 10:36 Christensen Oystrick
2-2 15:39 Kosztyicin
3-2 39:12 SH Antyipov Szuglobov
4-2 49:06 Jakucenya
5-2 54:12 PP Bulis Quint Kuznyecov
35 Kapura lövések száma 42
6 Kiállításpercek 12
Garnett Kapusok Pöpperle

 

Metallurg Magnyitogorszk

3-2 (1-0, 1-0, 1-2)

Slovan Bratislava

KHL. Magnyitogorszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:10 Liszin Misarin O’Reilly
2-0 27:49 Mozjakin O’Reilly
2-1 46:44 Hudacek Satan
2-2 47:46 Stastny Dravecky Dano
3-2 53:13 Jakubov Birjukov
32 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 8
Gelasvili Kapusok Janus

 

Dinamo Moszkva

4-3 (1-2, 1-0, 1-1, 0-0, 1-0)

Szalavat Julajev

KHL. Moszkva, Megaszport, 9045 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:17 PP Mirnov Baranka Zubarjev
0-2 11:50 PP Hlisztov Atyusov Grigorenko
1-2 16:36 PP Novák Cvetkov Kokarjev
2-2 25:03 Kokarjev Barancev
3-2 44:10 PP Kvapil
3-3 56:34 Blaták
4-3 65:00 GWS Kvapil
32 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 8
Gelasvili Kapusok Janus

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk