Az SZKA kitömte a Szalavat Julajevet

   

Taraszenko góllal tért vissza. A KHL csütörtöki játéknapján az SZKA Szentpétervár a második harmad elején három percen belül négy gólt lőtt, ezzel megalapozva ötgólos győzelmüket, Kovalcsuk két asszisztal, míg az idén első meccsét játszó Taraszenko egy góllal vette ki részét a sikerből. A nap másik nagy verését a Metallurg Magnyitogorszk osztotta ki a nyugati első Lev Prahának, Mozjakin négy, míg Malkin három pontot szerzett, mindketten egy-egy gólt lőttek. A legizgalmasabb mérkőzést a CSZKA játszotta a Traktor otthonában, ami hazai győzelemmel és Alekszandr Radulov végleges fegyelmijével ért véget.

Avangard Omszk

3-2 (0-0, 2-1, 0-1, 1-0)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Omszk, 5802 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 26:41 Perezsogin Popov
2-0 28:31 Ivanov Zserebcov Volkov
2-1 38:00 Szlepisev
2-2 49:21 Jefimov Griskin
3-2 60:40 Belov Frolov
32 Kapura lövések száma 22
8 Kiállításpercek 6
Ramö Kapusok Lazusin

 

Barisz Asztana

2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Asztana, 3171 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 16:29 PP Rugyenko Upper Antropov
2-0 30:52 Rugyenko Upper Antropov
2-1 44:37 Krivonozskin Lehtera
- Kapura lövések száma -
- Kiállításpercek -
Jeremejev Kapusok Gajducsenko
34:25-től Glass

 

Traktor Cseljabinszk

4-3 (1-1, 0-0, 3-2)

CSZKA Moszkva

KHL. Cseljabinszk, 7300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:07 Kvasa Dacjuk
1-1 19:44 Belov Kontiola
1-2 45:48 Rjaszenszkij Dacjuk
2-2 48:55 PP Kontiola Belov
2-3 49:35 Grabovszkij Guszkov
3-3 50:10 Kosztyicin Kontiola
4-3 58:30 Popov Glinkin
30 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 44
Garnett Kapusok Brizgalov

 

Metallurg Magnyitogorszk

6-1 (1-1, 5-0, 0-0)

Lev Praha

KHL. Magnyitogorszk.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:39 Platonov Mozjakin Malkin
1-1 08:16 Picard Klepis Vorácek
2-1 23:21 PP Mozjakin Goncsar Malkin
3-1 24:43 PP Antyipin Mozjakin Goncsar
4-1 25:12 Kazionov Jakubov
5-1 31:25 PP Antyipin Hodgman O’Reilly
6-1 39:26 PP Malkin Mozjakin Platonov
39 Kapura lövések száma 23
16 Kiállításpercek 16
Ahonen Kapusok Pöpperle

 

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

3-4 (0-1, 2-2, 1-0, 0-1)

Donbassz Donyeck

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 18:44 Ponikarovszkij Tyerescsenko Kaspar
1-1 23:49 Szcsasztlivij Varlamov Kousa
1-2 32:05 Dadonov Nedorost
1-3 35:37 PP Podhradsky Kiiskinen Tuppurainen
2-3 38:06 PP Jevszejenkov Makarov Vasziljev
3-3 58:31 Nilsson Varnakov Szcsasztlivij
3-4 65:00 GWS Nedorost
40 Kapura lövések száma 36
6 Kiállításpercek 6
Koval Kapusok Ersberg

 

SZKA Szentpétervár

7-2 (0-1, 4-1, 3-0)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Szentpétervár, 12100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:41 PP Mirnov Trubacsov Atyusov
1-1 24:02 Prucha Martensson
2-1 25:49 Fjodorov Vorobjov
3-1 26:20 Makarov Kucserjavenko
4-1 26:54 Thoresen Dallman Martensson
4-2 29:40 Mirnov Atyusov
5-2 44:58 PP Kalinyin Prucha Kovalcsuk
6-2 46:13 Dallman Fjodorov Burdaszov
7-2 49:02 PP Taraszenko Dallman Kovalcsuk
33 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 33
Jezsov Kapusok Taraszov
27:11-től Tarkki

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk