Steen bemutatkozott a Modóban

Hári János is jégre lépett az örnsköldsviki csapatban, az NHL-es center érkezése után is megőrizte tehát helyét a Modóban a magyar csatár. A hétfői győztes meccshez képest Tomas Marcinko került ki a második sorból, a helyére tette be Samuelsson mester azt az Alexander Steent, aki az első lockoutszerződéssel játszó ez évben az Elitserienben. Hári jégideje 8:15 perc volt, csapata 2-1-es vereséget szenvedett hosszabbítás után a Brynas otthonában. A Brynas győztes gólját éppen Steen sorának ütötte a hosszabbítás első percében. A Modo jelenleg tizedik a tabellán.

A svájci élvonalban a Davos a legutóbbi 9-2-es győzelme után megszenvedett a sereghajtóval, csak büntetők után tudta legyűrni a Langnau Tigerst, a győztes rávezetés a múltkor mesterhármast jegyző Rick Nash nevéhez fűződik, Thornton nem lépett jégre. A Genéve-Servette továbbra is százszázalékos, az ötödik meccsét is megnyerte, a Fribourg-Gottéront verte 4-3-ra.

Pénteken a Piestany 8-2-re tudott nyerni a HK 36 Skalica ellen, a Zvolen már nagyobb falatnak bizonyult számukra, ugyanis 4-3-as vereséget szenvedtek a szlovák extraligában. Samir Saliji két gólt tudott lőni a pösténieknél, de vendégoldalról Lukas Jurik duplája jelentette a győzelmet. A Skalica kiköszörülte a csorbát, a Banská Bystrica otthonában nyert 2-1-re.