A címvédő nyerte a KHL-rangadót

   

Ovecskin belőtte a maga büntetőjét. A listavezető Ak Barsz a címvédő Dinamo Moszkvával nagyon izgalmas mérkőzést vívott, ami csak büntetőkkel dőlt el. De a Slovan is változatos mérkőzést játszott a sereghajtó Jugrával, ahol szétlövés után a  pozsonyi csapat nyert. A Dinamo Minszk négy vesztes mérkőzés után nyert az Amur otthonában, míg a Nyeftyehimik az Avtomobilisztot verte.

Amur Habarovszk

2-3 (1-1, 0-2, 1-0)

Dinamo Minszk

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:56 Sityikov Korotkov
1-1 16:00 PP Stapleton Murphy
1-2 23:51 PP Laine Platt
1-3 31:19 PP Sztasz Murphy Irgl
2-3 54:29 PP Lugin
30 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 16
Murigin Kapusok Haugen

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

4-2 (1-1, 0-0, 3-1)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Nyizsnyekamszk, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:21 PP Mamasev Szubbotin
1-1 13:37 PP Mezei Szimakov Makarov
2-1 41:22 Belov Plehanov Hohrjakov
3-1 51:04 PP Osala Koukal Mamasev
3-2 55:47 PP Straka Guszev Szazonov
4-2 58:31 SH, ENG Vorobjov Berezin Poligalov
44 Kapura lövések száma 24
14 Kiállításpercek 14
Szokolov Kapusok Lobanov

 

Ak Barsz Kazany

2-3 (2-1, 0-1, 0-0, 0-0, 0-1)

Dinamo Moszvka

KHL. Kazany, 6800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:45 Kornyejev Nyikulin Abdullin
2-0 09:05 Zaripov Homickij
2-1 11:15 PP Szolovjov Cvetkov Jalasvaara
2-2 34:51 PP K. Volkov Gorovikov Ovecskin
2-3  65:00 GWS Cvetkov
26 Kapura lövések száma 27
16 Kiállításpercek 35
Barulin Kapusok Jerjomenko

 

Slovan Bratislava

4-3 (0-2, 2-0, 1-1, 0-0, 1-0)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Pozsony. 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:22 Szitnyikov Szkorohodov Magogin
0-2 18:21 Hlincev Medvegyev Bocsarov
1-2 20:59 Ölvecky Visnovsky Janus
2-2 31:54 Miklik Bartovic Svarny
2-3 40:44 Szkorohodov Szitnyikov
3-3 45:19 SH Vondrka Ölvecky Tabacek
4-3 65:00 GWS Satan
25 Kapura lövések száma 39
6 Kiállításpercek 6
Janus Kapusok Birjukov

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk