A címvédő nyerte a KHL-rangadót

   

Ovecskin belőtte a maga büntetőjét. A listavezető Ak Barsz a címvédő Dinamo Moszkvával nagyon izgalmas mérkőzést vívott, ami csak büntetőkkel dőlt el. De a Slovan is változatos mérkőzést játszott a sereghajtó Jugrával, ahol szétlövés után a  pozsonyi csapat nyert. A Dinamo Minszk négy vesztes mérkőzés után nyert az Amur otthonában, míg a Nyeftyehimik az Avtomobilisztot verte.

Amur Habarovszk

2-3 (1-1, 0-2, 1-0)

Dinamo Minszk

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:56 Sityikov Korotkov
1-1 16:00 PP Stapleton Murphy
1-2 23:51 PP Laine Platt
1-3 31:19 PP Sztasz Murphy Irgl
2-3 54:29 PP Lugin
30 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 16
Murigin Kapusok Haugen

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

4-2 (1-1, 0-0, 3-1)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Nyizsnyekamszk, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:21 PP Mamasev Szubbotin
1-1 13:37 PP Mezei Szimakov Makarov
2-1 41:22 Belov Plehanov Hohrjakov
3-1 51:04 PP Osala Koukal Mamasev
3-2 55:47 PP Straka Guszev Szazonov
4-2 58:31 SH, ENG Vorobjov Berezin Poligalov
44 Kapura lövések száma 24
14 Kiállításpercek 14
Szokolov Kapusok Lobanov

 

Ak Barsz Kazany

2-3 (2-1, 0-1, 0-0, 0-0, 0-1)

Dinamo Moszvka

KHL. Kazany, 6800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:45 Kornyejev Nyikulin Abdullin
2-0 09:05 Zaripov Homickij
2-1 11:15 PP Szolovjov Cvetkov Jalasvaara
2-2 34:51 PP K. Volkov Gorovikov Ovecskin
2-3  65:00 GWS Cvetkov
26 Kapura lövések száma 27
16 Kiállításpercek 35
Barulin Kapusok Jerjomenko

 

Slovan Bratislava

4-3 (0-2, 2-0, 1-1, 0-0, 1-0)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Pozsony. 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:22 Szitnyikov Szkorohodov Magogin
0-2 18:21 Hlincev Medvegyev Bocsarov
1-2 20:59 Ölvecky Visnovsky Janus
2-2 31:54 Miklik Bartovic Svarny
2-3 40:44 Szkorohodov Szitnyikov
3-3 45:19 SH Vondrka Ölvecky Tabacek
4-3 65:00 GWS Satan
25 Kapura lövések száma 39
6 Kiállításpercek 6
Janus Kapusok Birjukov

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk