Menetel a Lokomotiv

   

Kaljuzsnijék kedden a Donbasszt gyűrték le. A jaroszlavli közönség nem láthatott sokgólos mérkőzést, a harmadik harmadban fordították meg az ukrán KHL-csapat elleni meccset. A Lokomotiv nyugaton jelenleg negyedik, míg a Donbassz eddigi nyolc meccsén csak hét pontot tudott gyűjteni, erős kerete ellenére. A KHL-be a mai nap során hárman érkeztek az NHL-ből: Vlagyimir Taraszenko immáron tényleg az SZKA játékosa, Nyikita Nyikityin két év után visszatér az Avangardba, míg Mihail Grabovszkij a CSZKA-ba megy.

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

3-2 (1-1, 1-0, 1-1)

Dinamo Riga

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:38 PP Varnakov Varlamov
1-1 14:02 PP Indrasis Karsums  Johnson
2-1 25:47 PP Varlamov Vasziljev
2-2 48:33 PP Daugavins Dzerins
3-2 48:51 Zajnullin M. Potapov Ugarov
28 Kapura lövések száma 46
10 Kiállításpercek 10
Koval Kapusok Jucers

 

Lokomotiv Jaroszlavl

2-1 (0-0, 0-1, 2-0)

Donbassz Donyeck

KHL. Jaroszlavl, 8137 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 22:04 PP Wirtanen Podhradsky Obsut
1-1 44:43 Hagman Redlihs Kaljuzsnij
2-1 50:41 Csernyikov Petrov Averin
33 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 4
Kolesznyik Kapusok Ersberg

 

Szpartak Moszkva

2-5 (1-1, 0-1, 1-3)

Atlant Mityiscsi

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3045 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:14 PP Sefer
1-1 09:46 PP Zsergyev Koszmacsov
1-2 37:21 Ignatuskin Zsergyev Rukavisnyikov
1-3 41:51 Lindgren Mihnov
1-4 42:12 Zsergyev
2-4 51:00 Junykov Zsukov Kuzmin
2-5 59:36 Engqvist Andersson Gluhov
41 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 12
Murphy
42:12-től Boriszov
Kapusok Hudobin

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk