Menetel a Lokomotiv

   

Kaljuzsnijék kedden a Donbasszt gyűrték le. A jaroszlavli közönség nem láthatott sokgólos mérkőzést, a harmadik harmadban fordították meg az ukrán KHL-csapat elleni meccset. A Lokomotiv nyugaton jelenleg negyedik, míg a Donbassz eddigi nyolc meccsén csak hét pontot tudott gyűjteni, erős kerete ellenére. A KHL-be a mai nap során hárman érkeztek az NHL-ből: Vlagyimir Taraszenko immáron tényleg az SZKA játékosa, Nyikita Nyikityin két év után visszatér az Avangardba, míg Mihail Grabovszkij a CSZKA-ba megy.

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

3-2 (1-1, 1-0, 1-1)

Dinamo Riga

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:38 PP Varnakov Varlamov
1-1 14:02 PP Indrasis Karsums  Johnson
2-1 25:47 PP Varlamov Vasziljev
2-2 48:33 PP Daugavins Dzerins
3-2 48:51 Zajnullin M. Potapov Ugarov
28 Kapura lövések száma 46
10 Kiállításpercek 10
Koval Kapusok Jucers

 

Lokomotiv Jaroszlavl

2-1 (0-0, 0-1, 2-0)

Donbassz Donyeck

KHL. Jaroszlavl, 8137 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 22:04 PP Wirtanen Podhradsky Obsut
1-1 44:43 Hagman Redlihs Kaljuzsnij
2-1 50:41 Csernyikov Petrov Averin
33 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 4
Kolesznyik Kapusok Ersberg

 

Szpartak Moszkva

2-5 (1-1, 0-1, 1-3)

Atlant Mityiscsi

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3045 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:14 PP Sefer
1-1 09:46 PP Zsergyev Koszmacsov
1-2 37:21 Ignatuskin Zsergyev Rukavisnyikov
1-3 41:51 Lindgren Mihnov
1-4 42:12 Zsergyev
2-4 51:00 Junykov Zsukov Kuzmin
2-5 59:36 Engqvist Andersson Gluhov
41 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 12
Murphy
42:12-től Boriszov
Kapusok Hudobin

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 13:30 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk