Mesterhármas és három emberhátrányos gól

   

Hétfőn a Lev kanadai támadója lőtt három gólt a sereghajtó ellen. Erik Christensen eddigi nyolc KHL-mérkőzésén mindösszesen egyetlen gólig jutott, viszont a tabellán utolsó Jugra elleni meccsen háromszor is betalált. A nap legnagyobb verését a listavezető Ak Barsz mérte az Avtomobilisztra. Malkin három gólpasszt adott a Metallurg Magnyitogorszkban, míg a játéknap rangadóján a Traktor a Szalavat Julajev otthonában tudott nyerni három emberhátrányos góllal.

Amur Habarovszk

3-2 (1-0, 2-1, 1-0)

Vityaz Csehov

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:12 Petruzalek Hytönen Loginov
1-1 23:08 SH Koroljuk
2-1 32:36 Sityikov Junykov
2-2 37:49 PS Koroljov
3-2 57:46 Petruzalek Hytönen
29 Kapura lövések száma 19
6 Kiállításpercek 29
Lasák Kapusok Liszutyin

 

Metallurg Novokuznyeck

5-4 (3-1, 1-2, 1-1)

Dinamo Minszk

KHL. Novokuznyeck.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:46 Lazarjev Loginov
2-0 07:08 PP Viglazov Lazarjev Loginov
2-1 13:03 Kitarov Melesko Karalahti
3-1 18:26 PP Bumagin Kagarlickij Robitaille
3-2 23:35 Platt Frögren
4-2 24:15 Metljuk Kagarlickij Bumagin
4-3 33:21 Laine Stapleton
5-3 48:22 PP Metljuk Megalinszkij Kagarlickij
5-4 59:14 Stapleton Irgl
22 Kapura lövések száma 47
6 Kiállításpercek 8
Lazusin Kapusok Lalande

 

Szibir Novoszibirszk

3-0 (2-0, 1-0, 0-0)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Novoszibirszk, 4630 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:01 Kulda
2-0 04:22 Kudroc Lehtera Enlund
3-0 36:03 Szoloduhin Nyikityenko
38 Kapura lövések száma 41
15 Kiállításpercek 29
Glass Kapusok Kosecskin

 

Szalavat Julajev Ufa

1-4 (1-1, 0-0, 0-3)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Ufa, 7950 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 13:06 SH Kuznyecov
1-1 13:40 Pankov Zubarjev Trubacsov
1-2 43:14 PP Bulis Rjabikin Kuznyecov
1-3 48:05 SH Panov Szuglobov
1-4 48:55 SH Kontiola Kuznyecov
33 Kapura lövések száma 26
17 Kiállításpercek 17
Tarkki Kapusok Garnett

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

2-7 (0-1, 2-4, 0-2)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:42 Kuljomin Malkin
0-2 29:04 Hodgman Mozjakin
1-2 29:24 Poligalov Szubbotin Blohin
1-3 30:25 PP Mozjakin Goncsar Malkin
2-3 36:34 Kulikov
2-4 37:38 PS Koszov
2-5 38:11 Liszin O’Reilly
2-6 51:27 PP Platonov Mozjakin Malkin
2-7 58:01 Liszin O’Reilly
34 Kapura lövések száma 44
24 Kiállításpercek 24
Szokolov
40:00-tól Dalton
Kapusok Gelasvili

 

Ak Barsz Kazany

6-1 (0-0, 3-0, 3-1)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Kazany.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:34 Abdullin
2-0 28:15 PP Pesonen Immonen Obuhov
3-0 33:53 Abdullin Jarullin Tyerescsenko
3-1 47:27 PP Spirko Szimakov Mezei
4-1 54:52 SH Tyerescsenko Petrov
5-1 58:35 PP Nyikulin Kapanen Abdullin
6-1 59:21 Kapanen Morozov Nyikulin
43 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 12
Garipov Kapusok Holt

 

CSZKA Moszkva

1-0 (0-0, 1-0, 0-0)

Avangard Omszk

KHL. Moszkva, Megaszport, 4913 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 28:09 I. Radulov A. Radulov
28 Kapura lövések száma 29
6 Kiállításpercek 6
Stana Kapusok Ramö

 

Slovan Bratislava

4-2 (2-0, 1-1, 1-1)

Barisz Asztana

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:15 Miklik Vondrka
2-0 13:35 Dano Stastny
2-1 21:26 PP Antropov Upper
3-1 22:27 SH Vondrka Bliznák
3-2 44:45 Boyd Dawes Bochenski
4-2 46:14 SH Bliznák Vondrka Svarny
27 Kapura lövések száma 39
48 Kiállításpercek 17
Janus Kapusok Lassila

 

Lev Praha

4-0 (2-0, 2-0, 0-0)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Prága, 4521 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 18:13 PS Christensen
2-0 18:27 Christensen Pickard Hunkes
3-0 22:12 Surovy Nemec Oystrick
4-0 26:51 Christensen Vorácek Hunkes
31 Kapura lövések száma 27
12 Kiállításpercek 10
Pöpperle Kapusok Masalskis
20:00-tól Birjukov

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC INFO
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk