Radulov mesterhármast lőtt

   

Satan pedig győzelemre vezette a Slovant az Avangard ellen. A CSZKA Moszkva még Dacjuk és Brizgalov nélkül lépett jégre a sereghajtó Jugra ellen, ám elég volt a Radulov testvérpár a győzelemhez, Alekszandr három gólt lőtt, Igor pedig két asszisztot adott neki. Az Ak Barsz–Metallurg Magnyitogorszk rangadón Kuljomin bemutatkozott, Goncsar és Malkin is pontot szerezett, ám Morozov győztes büntetője döntött a hazaiak javára. A Lev győzelmi sorozata megszakadt, öt nyertes mérkőzés után a Barisz legyőzte, míg a Slovanban Visnovsky győztes góllal debütált.

Amur Habarovszk

1-3 (0-1, 0-1, 1-1)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:17 PP Kazionov Bucsnyevics Jemelejev
0-2 37:48 Sipacsov Bergfors Ketov
1-2 52:36 Pyörala Hytönen Petruzalek
1-3 58:58 ENG Sipacsov
41 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 33
Lasák Kapusok Kosecskin

 

Metallurg Novokuznyeck

0-3 (0-3, 0-0, 0-0)

Vityaz Csehov

KHL. Novokuznyeck, 4200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:57 Tyimkin Fahey Szergejev
0-2 01:50 Dvurecsenszkij Csisztyakov Kuljomin
0-3 15:36 PP Tyimkin Fahey Koroljov
54 Kapura lövések száma 20
6 Kiállításpercek 36
Lazusin
16:06-tól Kljucsnyikov
Kapusok Kaszutyin

 

Szibir Novoszibirszk

2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Dinamo Minszk

KHL. Novoszibirszk, 6500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 19:31 Lehtera Enlund
2-0 29:20 PP Zajcev Lehtera
2-1 55:09 PP Platt Stapleton
29 Kapura lövések száma 36
10 Kiállításpercek 10
Gajducsenko Kapusok Lalande

 

Szalavat Julajev Ufa

2-1 (1-0, 1-1, 0-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Ufa, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 16:04 PP Kutyejkin Trubacsov Filatov
1-1 20:50 PP Spirko Mezei Straka
2-1 26:02 Proskin
29 Kapura lövések száma 23
6 Kiállításpercek 8
Tarkki Kapusok Lobanov

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

1-3 (0-2, 0-0, 1-1)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:48 Csisztov Rjabikin Bulis
0-2 10:02 Karpov Popov Glinkin
1-2 54:41 Osala Cibak Milovzorov
1-3 59:37 ENG Kosztyicin Jakucenya Garnett
34 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 6
Dalton Kapusok Garnett

 

Ak Barsz Kazany

2-1 (1-1, 0-0, 0-0, 0-0, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Kazany.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:27 Obuhov Kornyejev
1-1 17:22 PP Hodgman Goncsar Malkin
2-1 65:00 GWS Morozov
35 Kapura lövések száma 32
6 Kiállításpercek 4
Barulin Kapusok Ahonen

 

CSZKA Moszkva

4-2 (1-1, 2-0, 1-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Moszkva, LSZK CSZKA, 3421 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:26 PP Szkorohodov Szitnyikov Troncinsky
1-1 16:42 PP A. Radulov Rilov
2-1 20:33 A. Radulov I. Radulov
3-1 34:19 Sprukts Davis Barbasev
3-2 48:06 Hlincev Lekomcev Lapenkov
4-2 59:24 ENG A. Radulov Rilov I. Radulov
33 Kapura lövések száma 31
19 Kiállításpercek 31
Stana Kapusok Masalskis

 

Slovan Bratislava

4-2 (1-0, 2-2, 1-0)

Avangard Omszk

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:07 Satan
2-0 23:30 Vondrka Bliznák Miklik
3-0 25:23 Visnovsky Miklik
3-1 26:43 PP Záborsky Belov Popov
3-2 30:55 PP Popov
4-2 50:18 PP Hudacek Sigalet Satan
29 Kapura lövések száma 21
10 Kiállításpercek 10
Janus Kapusok Kuznyecov

 

Lev Praha

2-4 (1-3, 1-1, 0-0)

Barisz Asztana

KHL. Prága, 4713 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:54 Zsajlauov Puskarjov
0-2 09:55 PP Bochenski Boyd Dawes
1-2 11:14 Vrána Klepis
1-3 17:42 PP Bochenski Boyd
2-3 21:56 PP Vorácek Mikus Hunkes
2-4 36:07 Dawes Grigorjev
44 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 10
Pöpperle Kapusok Jeremejev
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 
U18 19:00 DHKVAS 
szeptember 20., szerda
U18   PEFSCC 
szeptember 21., csütörtök
U18   PEFAVS 
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk