Brutális a szlovén légió

   

Miért nem sikerült eddig utolérnünk a szlovén válogatottat? Elég csak rápillantanunk a külföldön játszó hokisaik listájára. A siol.net portál összeállítása a nem Szlovéniában játszó több mint kétcsapatnyi szlovén szeptember 10. és 16. közötti eredményeit is felsorolja, mi most csak az aktualizált listát ajánljuk nyájas olvasóink figyelmébe. Összesen 6 kapus, 18 hátvéd és 21 csatár neve és egyesülete következik, országonkénti bontásban.

Ausztria:
David Slivnik (védő, 1987, EC Dornbirn, EBEL)
Luka Gracnar (kapus, 1993, Red Bull Salzburg, EBEL)
Klemen Pretnar (v., 1986, Villach, EBEL)

Csehország
Ziga Pesut (csatár, 1992, BK Mlada Boleslav, CZE-2.)
Matic Podlipnik (v, 1992, Dukla Jihlava, CZE-2.)
Miha Stebih (v, 1992, Dukla Jihlava, CZE-2.)

Dánia
Gasper Kroselj (k, 1987, Herlev, DEN-1.)
Blaz Gregorc (v, 1990, Odense, DEN-1.)

Franciaország
Luka Basic (cs, 1989, Amiens, FRA-1.)
Bostjan Golicic (cs, 1989, Briancon, FRA-1.)
Jakob Milovanovic (v, 1984, Briancon, FRA-1.)
Mitja Sivic (cs, 1979, Briancon, FRA-1.)
Maks Selan (v, 1988, Caen, FRA-1.)
Gasper Susanj (v, 1988, Epinal, FRA-1.)
Nejc Berlisk (v, 1989, Morzine-Avoriaz, FRA-1.)
Jure Kralj (cs, 1984, Mulhouse, FRA-1.)
Andrej Tavzelj (v, 1984, Rouen, FRA-1.)
Matic Kralj (cs, 1983, Villard-de-Lans, FRA-1.)
Dejan Zemva (cs, 1982, Bordeaux, FRA-2.)
Jure Verlic (k, 1987, Courbevoie, FRA-2.)
Denis Kadic (cs, 1983, Reims, FRA-2.)
Davor Rakanovic (cs, 1990, Chambéry, FRA-2.)

Hollandia:
Ziga Svete (v, 1985, Eaters Geleen, NED-1.)

Horvátország:
Andrej Hebar (csatár, 1984, Medvescak Zagreb, EBEL)
Gal Koren (cs, 1992, Medvescak Zagreb, EBEL)
Robert Kristan (k, 1983, Medvescak Zagreb, EBEL)
Domen Vedlin (v, 1986, Medvescak Zagreb, EBEL)

Németország
Mitja Robar (v, 1983, Krefeld Penguine, DEL)
Ales Kranjc (v, 1981, Kölner Haie, DEL)
Rok Ticar (cs, 1989, Kölner Haie, DEL)
David Rodman (cs, 1983, Bietigheim Steelers, GER-2.)
Marcel Rodman (cs, 1981, Bietigheim Steelers, GER-2.)

Olaszország
Luka Tosic (v, 1988, Alleghe, ITA-1.)
Greg Kuznik (v, 1978, Fassa, ITA-1.)
Rok Pajic (cs, 1985, Pontebba, ITA-1.)

Svédország
Jan Urbas (cs, 1989, Vaxjö, Elitserien)
Anze Kopitar (cs, 1987, Mora IK, Allsvenskan)
Gasper Kopitar (cs, 1992, Mora IK, Allsvenskan)
Ziga Jeglic (cs, 1988, Södertalje, Allsvenskan)
Ziga Pavlin (v, 1985, Troja-Ljungby, Allsvenskan)
Rok Leber (cs, 1992, IK Pantern, SWE-3.)
Matija Pintaric (k, 1989, Olofströms IK, SWE-3.)

Szlovákia
Sabahudin Kovacevic (v, 1986, HK Poprad, SVK-1.)
Robert Sabolic (cs, 1988, HK Poprad, SVK-1.)

Ukrajna
Andrej Hocevar (k, 1984, Szokil Kijev, UKR-1.)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk