Brutális a szlovén légió

   

Miért nem sikerült eddig utolérnünk a szlovén válogatottat? Elég csak rápillantanunk a külföldön játszó hokisaik listájára. A siol.net portál összeállítása a nem Szlovéniában játszó több mint kétcsapatnyi szlovén szeptember 10. és 16. közötti eredményeit is felsorolja, mi most csak az aktualizált listát ajánljuk nyájas olvasóink figyelmébe. Összesen 6 kapus, 18 hátvéd és 21 csatár neve és egyesülete következik, országonkénti bontásban.

Ausztria:
David Slivnik (védő, 1987, EC Dornbirn, EBEL)
Luka Gracnar (kapus, 1993, Red Bull Salzburg, EBEL)
Klemen Pretnar (v., 1986, Villach, EBEL)

Csehország
Ziga Pesut (csatár, 1992, BK Mlada Boleslav, CZE-2.)
Matic Podlipnik (v, 1992, Dukla Jihlava, CZE-2.)
Miha Stebih (v, 1992, Dukla Jihlava, CZE-2.)

Dánia
Gasper Kroselj (k, 1987, Herlev, DEN-1.)
Blaz Gregorc (v, 1990, Odense, DEN-1.)

Franciaország
Luka Basic (cs, 1989, Amiens, FRA-1.)
Bostjan Golicic (cs, 1989, Briancon, FRA-1.)
Jakob Milovanovic (v, 1984, Briancon, FRA-1.)
Mitja Sivic (cs, 1979, Briancon, FRA-1.)
Maks Selan (v, 1988, Caen, FRA-1.)
Gasper Susanj (v, 1988, Epinal, FRA-1.)
Nejc Berlisk (v, 1989, Morzine-Avoriaz, FRA-1.)
Jure Kralj (cs, 1984, Mulhouse, FRA-1.)
Andrej Tavzelj (v, 1984, Rouen, FRA-1.)
Matic Kralj (cs, 1983, Villard-de-Lans, FRA-1.)
Dejan Zemva (cs, 1982, Bordeaux, FRA-2.)
Jure Verlic (k, 1987, Courbevoie, FRA-2.)
Denis Kadic (cs, 1983, Reims, FRA-2.)
Davor Rakanovic (cs, 1990, Chambéry, FRA-2.)

Hollandia:
Ziga Svete (v, 1985, Eaters Geleen, NED-1.)

Horvátország:
Andrej Hebar (csatár, 1984, Medvescak Zagreb, EBEL)
Gal Koren (cs, 1992, Medvescak Zagreb, EBEL)
Robert Kristan (k, 1983, Medvescak Zagreb, EBEL)
Domen Vedlin (v, 1986, Medvescak Zagreb, EBEL)

Németország
Mitja Robar (v, 1983, Krefeld Penguine, DEL)
Ales Kranjc (v, 1981, Kölner Haie, DEL)
Rok Ticar (cs, 1989, Kölner Haie, DEL)
David Rodman (cs, 1983, Bietigheim Steelers, GER-2.)
Marcel Rodman (cs, 1981, Bietigheim Steelers, GER-2.)

Olaszország
Luka Tosic (v, 1988, Alleghe, ITA-1.)
Greg Kuznik (v, 1978, Fassa, ITA-1.)
Rok Pajic (cs, 1985, Pontebba, ITA-1.)

Svédország
Jan Urbas (cs, 1989, Vaxjö, Elitserien)
Anze Kopitar (cs, 1987, Mora IK, Allsvenskan)
Gasper Kopitar (cs, 1992, Mora IK, Allsvenskan)
Ziga Jeglic (cs, 1988, Södertalje, Allsvenskan)
Ziga Pavlin (v, 1985, Troja-Ljungby, Allsvenskan)
Rok Leber (cs, 1992, IK Pantern, SWE-3.)
Matija Pintaric (k, 1989, Olofströms IK, SWE-3.)

Szlovákia
Sabahudin Kovacevic (v, 1986, HK Poprad, SVK-1.)
Robert Sabolic (cs, 1988, HK Poprad, SVK-1.)

Ukrajna
Andrej Hocevar (k, 1984, Szokil Kijev, UKR-1.)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk