Ovecskin és Malkin bemutatkozott

   

Négy NHL-ből érkező egy-egy assziszttal debütált a KHL-ben. Malkin és Goncsar Ufában lépett jégre a Metallurg Magnyitogorszk színeiben, a védő a második, míg a támadó a harmadik góljában vett részt gólpasszosként. Az Ovecskinnel felálló Dinamo Moszkva lehengerelte a Dinamo Minszket, a végére belelendült, Ovecskin a hatodik gólban vállalt szerepet. A Lev Prahában pedig Vorácek a második, azaz a győztes gólnál passzolt Novotnynak, sikerével a cseh KHL-csapat a tabella élére ugrott.

Metallurg Novokuznyeck

3-5 (2-1, 1-2, 0-2)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Novokuznyeck, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:09 PP Kagarlickij Robitaille Megalinszkij
1-1 17:09 PP Lehtonen Berdnyikov Laasko
2-1 19:32 PP Metljuk Megalinszkij Bumagin
3-2 31:03 Sipacsov Laasko Bergfors
3-3 32:12 PP Ketov Sipacsov
3-4 46:36 Sztoljarov
3-5 57:18 Lehtonen
24 Kapura lövések száma 36
12 Kiállításpercek 6
Kljucsnyikov
32:12-től Lazusin
Kapusok Kosecskin

 

Szibir Novoszibirszk

3-2 (1-0, 0-1, 1-0, 1-0)

Vityaz Csehov

KHL. Novoszibirszk, 6000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 16:31 Szannyikov Fiszenko
1-1 29:48 PP Fahey Hennessy Koroljuk
1-2 41:44 PP Koroljuk Hafizullin
2-2 46:27 PP Zajcev
3-1 65:00 GWS Lehtera
47 Kapura lövések száma 33
8 Kiállításpercek 16
Glass Kapusok Kaszutyin

 

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

4-3 (0-0, 1-1, 0-2)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Jekatyerinburg 4400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:08 Straka Malihin
1-1 12:20 Pepeljajev
2-1 15:22 Guszev Piros
3-1 30:28 PP Pronyin Szazonov Malihin
4-1 40:29 PP Szokolov Spirko Szimakov
4-2 44:37 SH Altarjov Hvosztov
4-3 47:19 Altarjov Hlincev Lapenkov
32 Kapura lövések száma 38
35 Kiállításpercek 37
Holt Kapusok Birjukov

 

Szalavat Julajev Ufa

4-3 (1-0, 2-2, 0-1, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Ufa, 7950 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 14:43 Szvitov Zubarjev Mirnov
1-1 22:36 Zdunov Jakubov Potyehin
1-2 23:25 Koszov Hodgman Goncsar
2-2 30:00 Zinovjev Hlisztov Proskin
3-2 36:34 Zinovjev Zubarjev Baranka
3-3 59:20 Liszin Hodgman Malkin
4-3 64:41 Zinovjev Proskin
34 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 2
Taraszov Kapusok Ahonen

 

Ak Barsz Kazany

6-2 (1-1, 1-1, 4-0)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Kazany.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 17:13 PP Csisztov Quint Kuznyecov
1-1 19:03 Nyikulin Petrov Tyerescsenko
2-1 27:44 Medvegyev Lukojanov
2-2 28:00 Popov
3-2 44:27 Petrov Tyerescsenko
4-2 48:25 Tyerescsenko Lukojanov
5-2 50:46 Lukojanov Tyerescsenko Medvegyev
6-2 53:02 Kuljas Szkacskov
45 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 29
Barulin Kapusok Garnett

 

Dinamo Moszkva

7-2 (0-1, 4-1, 3-0)

Dinamo Minszk

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 4414 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:22 Platt Murphy
1-1 22:27 PP Novák Anyiszin Granák
1-2 23:09 Sztasz Platt
2-2 23:42 Szolovjov Babenko
3-2 34:28 Gynge Kokarjev
4-2 39:44 PP Kaszjancsuk Derljuk Granák
5-2 48:19 PP Szojin Babenko
6-2 55:22 PP Cvetkov Ovecskin Gynge
7-2 58:16 Kokarjev Cvetkov
33 Kapura lövések száma 22
18 Kiállításpercek 22
A. Volkov Kapusok Lalande

 

CSZKA Moszkva

1-3 (1-0, 0-2, 0-1)

Barisz Asztana

KHL. Moszkva, LSZK CSZKA.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 21:41 PP Parsin Rilov
1-1 34:29 Dawes Bochenski Boyd
1-2 36:39 Boyd Dawes Bochenski
1-3 59:05 ENG Rugyenko
27 Kapura lövések száma 22
8 Kiállításpercek 4
Stana Kapusok Jeremejev

 

Lev Praha

3-1 (1-1, 0-0, 2-0)

Avangard Omszk

KHL. Prága, 9033 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:01 Klepis
1-1 17:45 Nyesztyerov
2-1 47:09 Novotny Vorácek
3-1 59:41 Klepis Hossa Vrana
34 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 6
Pöpperle Kapusok Ramö

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk