A Nyeftyehimik vezeti a tabellát

   

Malkin, Goncsar, Kuljomin és Ovecskin csütörtökön mutatkozhat be a KHL-ben. Nyugaton a Lev Praha az első. Nagy meglepetésre a sztárokat a keretéből nélkülöző Nyeftyehimik vezeti jelenleg a KHL-t, eddig hét meccséből csak egyszer hagyta el vesztesen a jeget. A nyizsnyekamszkiakhoz hasonlóan a Lev Praha is csak egy vereséget szenvedett, bár eggyel kevesebb mérkőzést játszott, csütörtökön lehetősége lesz visszatérni a tabella első helyére, ám ehhez a gyengélkedő Avangardot kell legyőznie Prágában.

Paul Maurice, a Metallurg Magnyitogorszk vezetőedzője a hét folyamán azt nyilatkozta, Malkin, Goncsar és Kuljomin csütörtökön bemutatkozhat a Szalavat Julajev elleni meccsen, ahogy valószínűleg Ovecskin is újra a Dinamo Moszkvában.

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

2-3 (1-1, 1-1, 0-0, 0-0, 0-1)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:11 Szcsasztlivij Varnakov
1-1 17:03 PP Milovzorov Blohin
1-2 28:29 PP Mamasev Vorobjov Szelujanov
2-2 33:49 PP Thörnberg Varlamov Ellison
2-3 65:00 GWS Milovzorov
28 Kapura lövések száma 17
20 Kiállításpercek 16
Beszpalov Kapusok Szokolov

 

Donbassz Donyeck

2-3 (0-0, 2-2, 0-1)

Amur Habarovszk

KHL. Donyeck, 3528 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 21:46 Nedorost Dadonov Obsut
1-1 22:01 Sityikov Bilalov Korotkov
1-2 23:02 Petruzalek Ozsiganov
2-2 38:34 Tuppurainen Wilson
2-3 41:04 PP Oszipov Nyikulin
37 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 6
Ersberg Kapusok Lasák
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk