A Lokomotiv első veresége

 

A jaroszlavliak a Torpedo otthonában veszítették el veretlenségüket. Az idáig hibátlan Lokomotivot a nyeretlen Torpedo fogadta, és nagy meglepetésre a nyugaton utolsó csapat nyerte a mérkőzést. A játéknap másik összecsapásán úgy tűnt, a Dinamo Moszkva magabiztosan nyer Jekatyerinburgban, ám az 50. percben 23 másodperc alatt kiegyenlített az Avtomobiliszt, és egy pontot otthon tudott tartani büntetők után.

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

3-4 (1-2, 0-0, 2-1, 0-0, 0-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Jekatyerinburg, 5100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:06 PS Kaszjancsuk
0-2 13:38 Derljuk Anyiszin
1-2 15:17 PP Piros Makarov Malihin
1-3 43:49 PP Granák Novák
2-3 49:24 V. Sztrelcov A. Sztrelcov
3-3 49:47 Jukszejev
3-4 65:00 GWS Gynge
29 Kapura lövések száma 36
6 Kiállításpercek 8
Holt Kapusok Jerjomenko

 

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

6-3 (1-1, 4-2, 1-0)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:16 Tyuljapkin M. Potapov Csernov
1-1 16:25 Trunyov Apalkov Jakovlev
2-1 25:54 Szcsasztlivij Varnakov
3-1 30:00 Malenykih Makarov Krikunov
4-1 32:18 PP Thörnberg Tyuljapkin Makarov
4-2 32:55 PP Hagman Ljuducsin Kaljuzsnij
4-3 37:24 PP Kaljuzsnij Kronwall Lepistö
5-3 39:41 Zajnullin M. Potapov Csernov
6-3 56:59 Ellison
34 Kapura lövések száma 30
40 Kiállításpercek 31
Beszpalov Kapusok Kolesznyik
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH ÉLŐ
U18 15:30 PEFGEP ÉLŐ
U20 17:40 VASSLL 
U20 17:45 MACZNO 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk