Patriot?Szerebrjanije Lvi 5?6

Remekül helytállt a szentpéterváriak ellen a Patriot, ötödik mérkőzésén annyi gólt szerzett, mint a korábbi négyen együttvéve.Gyors hazai góllal kezdődött a mérkőzés, de a második harmadban tíz perc alatt szerzett négy góllal fordítottak a vendégek. Óriási üldözővereny vette innen kezdetét, előbb egy gólra sikerült felzárkózni, majd az ismét két gólra hízott vendégelőnyt a lefújás előtt nem egészen négy perccel sikerült kiegyenlíteni. A hosszabbítás nem hozott gólt, a büntetőlövésekben viszont a vendégek bizonyultak jobbnak, ezzel alakult ki a 6-5 arányú vendéggyőzelem. Ma három magyar játékos volt a jégen,  de nem sikerült egyiküknek sem pontot szeretnie. A Patriot öt meccs után öt pontos, péntek este újra megmérkőzik egymással a két csapat.