29 fős a juniorválogatott kerete

   

Tim Kehler 29 játékossal folytatja a munkát a juniorválogatott szövetségi edzőjeként. A keretnek továbbra is tagja az a 22 fiatal, aki a szlovén túrán szerepelt két héttel ezelőtt. A szelekció szerdán és csütörtökön a Jégpalotában edzőtáborozik.

A juniorválogatott aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Espoo (FIN)
Arany Gergely 1996 MAC
Pleszkán József 1993 UTE
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Árkovics Bálint 1993 Fehérvár
Garbacz Ádám 1994 UTE
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Léránt René 1994 FTC
Lévai Máté 1993 FTC
Orosz Szilveszter 1993 Miskolc
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Vojtkó Mátyás 1993 Nitra (SVK)
Támadók:
Dósa Krisztián 1994 Fehérvár
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Fliszár Zalán 1994 Vasas
Gágyor Péter 1994 Vasas
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Hegyi Dominik 1993 FTC
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nagy Krisztián 1994 KalPa (FIN)
Pillók Martin 1994 Fehérvár
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Tóth Gergő 1993 Fehérvár
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk