Féltucat döntetlen a KHL-ben

   

A Slovan Satan gólpasszával és győztes büntetőjével győzte le az idáig veretlen Szpartak Moszkvát. A hétfői tizenkét mérkőzésnek a fele nem dőlt el a rendes játékidőben. A Metallurg Novokuznyeck mindhárom idei mérkőzése tovább tartott hatvan percnél, de az Atlanthoz hasonlóan a Lokomotiv is el tudott vinni két pontot. Megint Szentpéterváron játszották a leggólgazdagabb összecsapást, szombaton 7-3-ra, most 7-5-re nyert az SZKA. A Lev Praha egygólos mérkőzésen gyűrte le a szintén KHL-újonc Donbassz Donyecket, míg Satan magabiztosságának köszönhetően a Slovan először nyert.

Amur Habarovszk

3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:41 PP Oszipov Taraszov
1-1 13:42 PS Varnakov
2-1 26:57 Litovcsenko Sztoljarenko
2-2 56:15 Szcsasztlivij Varlamov
3-2 65:00 GWS Pyörala
38 Kapura lövések száma 37
8 Kiállításpercek 10
Lasák Kapusok Beszpalov

 

Metallurg Novokuznyeck

4-5 (2-1, 1-2, 1-1, 0-0, 0-1)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Novokuznyeck, 4500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 13:34 Mitrjakov Romanov Mereszkin
2-0 14:40 Simon Viglazov
2-1 16:58 SH Kaljuzsnij Redlihs
2-2 23:51 Averin
3-2 30:06 Kagarlickij Bumagin Robitaille
3-3 30:35 Apalkov Ljuducsin Krucsinyin
3-4 46:16 PP Hagman Kronwall
4-4 52:40 Mereszkin Zsafjarov
4-5 65:00 GWS Hagman
33 Kapura lövések száma 30
4 Kiállításpercek 12
Kljucsnyikov
30:35-től Lazusin
Kapusok Kolesznyik

 

Szibir Novoszibirszk

2-3 (0-0, 2-1, 0-1, 0-0, 0-1)

Atlant Mityiscsi

KHL. Novoszibirszk, 5100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 20:43 Kulda Drugov Enlund
2-0 21:05 Oszipov Krivonozskin
2-1 26:09 Tocsickij
2-2 57:27 Mihnov Engqvist
2-3 65:00 GWS Ribakov
39 Kapura lövések száma 19
18 Kiállításpercek 6
Glass Kapusok Galimov

 

Avangard Omszk

4-3 (2-0, 0-1, 1-2, 1-0)

Barisz Asztana

KHL. Omszk, 7230 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 14:41 PP Belov Záborsky
2-0 16:24 Taratuhin Jalasvaara
2-1 39:30 PP Szavcsenko Poliscsuk
3-1 43:17 Záborsky Belov Nyesztyerov
3-2 49:00 Boyd
3-3 57:33 Bochenski Dawes
4-3 63:15 Záborsky Valentyenko Belov
24 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 4
Ramö Kapusok Jeremejev
16:24-től Poluektov

 

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

0-3 (0-0, 0-0, 0-3)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Jekatyerinburg, 4500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 51:22 Kuznyecov
0-2 55:49 Popov Karpov
0-3 57:33 ENG Jakucenya Karpov
24 Kapura lövések száma 41
8 Kiállításpercek 6
Holt Kapusok Garnett

 

Szalavat Julajev Ufa

6-3 (1-1, 5-2, 0-0)

Dinamo Minszk

KHL. Ufa, 6500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:14 Hlisztov Kutyejkin
1-1 17:20 Stapleton Linglet Karalahti
2-1 21:06 Blaták Hlisztov
3-1 22:05 Trubacsov Filatov Pankov
4-1 26:35 Filatov Pankov
5-1 29:49 Grigorenko Hlisztov Szaprikin
6-1 33:43 Filatov Baranka Trubacsov
6-2 35:17 Stapleton Platt
6-3 35:57 Irgl Melesko Sztasz
25 Kapura lövések száma 32
16 Kiállításpercek 14
Tarkki Kapusok Lalande
26:35-től Selepnyov

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

2-1 (0-0, 0-0, 1-1, 1-0)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Nyizsnyekamszk, 4500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 41:46 PP Osala Koukal Kolár
1-1 49:52 Berdnyikov Lehtonen
2-1 62:22 Hohrjakov Blohin
42 Kapura lövések száma 44
8 Kiállításpercek 10
Szokolov Kapusok Kosecskin

 

Ak Barsz Kazany

2-1 (1-0, 1-1, 0-0)

Vityaz Csehov

KHL. Kazany.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:16 Petrov Tyerescsenko Medvegyev
2-0 25:00 Tyerescsenko Zaripov
2-1 35:43 Szergejev Golovkov
37 Kapura lövések száma 22
20 Kiállításpercek 8
Barulin Kapusok Liszutyin

 

SZKA Szentpétervár

7-5 (3-3, 1-1, 3-1)

Barisz Asztana

KHL. Szentpétervár, 8500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:34 Golovin Kriszanov
0-2 03:07 Videll
0-3 04:46 Hlincev Pepeljajev Buljanszkij
1-3 06:13 Thoresen Kalinyin Martensson
2-3 18:31 PP Burdaszov Fjodorov
3-3 18:55 Klimenko Makarov
3-4 24:14 PP Troncinsky Szitnyikov Magogin
4-4 35:27 PP Dallman Martensson Thoresen
5-4 44:45 Mohanov Thoresen Martensson
6-4 48:37 PP Szemjonov Burdaszov Glazacsev
7-4 52:29 PP Thoresen Martensson Monahov
7-5 57:05 Szitnyikov Videll Troncinsky
35 Kapura lövések száma 21
31 Kiállításpercek 12
Jezsov Kapusok Masalskis

 

CSZKA Moszkva

2-1 (0-1, 1-0, 1-0)

Dinamo Riga

KHL. Moszkva, LZSD CSZKA.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 05:24 Karsums Cibulskis Indrasis
1-1 39:41 PP Guszkov Maenpaa A. Radulov
2-1 40:22 Sirokov A. Radulov
18 Kapura lövések száma 31
14 Kiállításpercek 12
Proszkurjakov Kapusok Jucers

 

Slovan Bratislava

2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 1-0)

Szpartak Moszkva

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 39:07 Sefer Junykov Gubin
1-1 57:18 Hudacek Satan
2-1 65:00 GWS Satan
36 Kapura lövések száma 24
14 Kiállításpercek 10
Janus Kapusok Boriszov

 

Lev Praha

1-0 (1-0, 0-0, 0-0)

Donbassz Donyeck

KHL. Prága, 4875 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 19:29 PP Klepis Hossa
40 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 10
Pöpperle Kapusok Ersberg
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk