Győzelemmel tért vissza a Lokomotiv

   

1 nap híján 1 évvel a tragédia után Kronwallék Novoszibirszkben tudtak nyerni három góllal. Új csapatot építettek Jaroszlavlban. A svéd hátvéd alaposan kivette a részét a győzelemből, a második gólnál gólpasszt adott, majd pedig a harmadik és a negyedik találatot ő szerezte emberelőnyben. A háromgólos vereség ellenére minden dicséretet megérdemel a Szibir, ugyanis többet lőtt kapura, méltó ellenfele tudott lenni az újjáalakult Lokomotivnak. A játéknap korai mérkőzései közül a Vityaz meglepetést okozott Ufában, ugyanis a 2011-ben Gagarin-kupát nyerő Szalavat Julajev otthonában büntetők után tudott nyerni úgy, hogy fele annyit sem lőtt kapura, mint Zinovjevék.

Amur Habarovszk

3-2 (1-2, 1-0, 0-0, 1-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:26  PP Visnyevszkij Ignatuskin Petrov
1-1 13:32  PP Oszipov Taraszov Petruzalek
1-2 16:35 PP Lindgren Zsergyev
2-2 28:25 Korotkov Junykov Sityikov
3-2 61:32 PP Oszipov Petruzalek
44 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 8
Lasák Kapusok Davidov

 

Metallurg Novokuznyeck

3-2 (2-0, 0-1, 0-1, 1-0)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Novokuznyeck, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:11 PP Kuklev Mitrjakov Mereszkin
2-0 14:07 Mereszkin Lazarjev Kuklev
2-1 32:24 Krikunov Jevszejenkov
2-2 50:56 PP Varnakov Thörnberg Varlamov
3-2 63:36 Megalinszkij Kagarlickij
31 Kapura lövések száma 33
12 Kiállításpercek 6
Lazusin Kapusok Koval

 

Szibir Novoszibirszk

2-5 (1-1, 1-3, 0-1)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Novoszibirszk, 7800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:34 PP Kulda Lehtera Enlund
1-1 09:41 Csernyikov
1-2 21:01 Redlihs Kronwall Kaljuzsnij
2-2 29:19 PP Zajcev Kudroc
2-3 32:24 PP Kronwall
2-4 39:30 PP Kronwall Kaljuzsnij Lepistö
2-5 41:46 Apalkov Krucsinyin Ljuducsin
33 Kapura lövések száma 31
12 Kiállításpercek 14
Gadjucsenko
2-3-tól Glass
Kapusok Kolesznyik

 

Traktor Cseljabinszk

2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 39:37 PP Quint Kontiola
2-0 59:07 ENG Kuznyecov
26 Kapura lövések száma 27
16 Kiállításpercek 8
Garnett Kapusok Ahonen

 

Szalavat Julajev

2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)

Vityaz Csehov

KHL. Ufa, 7950 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:55 PP Koroljuk Tyimkin
1-1 19:12 Kolcov Grigorenko Proskin
1-2 33:19 Dvurecsenszkij Csernov Tuljakov
2-2 56:10 PP Trubacsov Kolcov
2-3 65:00 GWS Tyimkin
45 Kapura lövések száma 19
6 Kiállításpercek 10
Tarkki Kapusok Kaszutyin
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk