Gygne mesterhármast lőtt

   

A Dinamo Moszkva svéd újoncának mindhárom lövése utat talált Jeremejev kapujába. A KHL esti mérkőzései közül a címvédő Dinamo Moszkva meccse volt a legsimább, Kaszjancsuk is góllal tért vissza a fővárosiakhoz. Az Avangard a keddi moszkvai vereség után nyerni tudott az SZKA ellen Szentpéterváron, míg az újoncok mérkőzésén a vendég Donbassz diadalmaskodott a Slovan otthonában, telt ház előtt. A harmadik KHL-debütáns Lev Praha otthon tudott nyerni a Guntis Galvins csapatkapitánnyal felálló Dinamo Rigával szemben.

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

3-0 (3-0, 0-0, 0-0)

Dinamo Minszk

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:12 Cibak Pesztusko
2-0 14:24 PP Pesztusko Berezin Milovzorov
3-0 14:49 Koukal Osala
36 Kapura lövések száma 38
10 Kiállításpercek 8
Dalton Kapusok Lalande

 

Ak Barsz Kazany

5-2 (4-1, 0-0, 1-1)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Kazany, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:47 Obuhov Immonen Homickij
2-0 12:08 Kapanen Zaripov Morozov
2-1 15:39 PP Kiszelevics Rjazancev
3-1 16:42 Medvegyev Homickij Tyerescsenko
4-1 18:05 Pesonen Immonen
4-2 48:45 Rjazancev Ketov
5-2 56:10 Golubjev Kapanen Obuhov
35 Kapura lövések száma 29
20 Kiállításpercek 8
Barulin Kapusok Kosecskin

 

SZKA Szentpétervár

1-2 (0-2, 1-0, 0-0)

Avangard Omszk

KHL. Szentpétervár, 13000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:32 Nyesztyerov
0-2 12:02 Belov Nyesztyerov
1-2 37:50 SH Afinogenov Thoresen
34 Kapura lövések száma 21
14 Kiállításpercek 16
Stepánek Kapusok Ramö

 

Dinamo Moszkva

5-1 (2-0, 1-0, 2-1)

Barisz Asztana

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 3053 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 15:04 Babenko Kaszjancsuk
2-0 17:41 Kaszjancsuk Babenko
3-0 33:56 Gygne Szolovjov Kokarjev
4-0 41:38 Gygne Jalasvaara
4-1 50:24 Zsajlauov Bochenski
5-1 51:57 Gygne Cvetkov Jalasvaara
22 Kapura lövések száma 28
8 Kiállításpercek 8
Jerjomenko Kapusok Jeremejev

 

Slovan Bratislava

2-4 (1-1, 1-1, 0-2)

Donbassz Donyeck

KHL. Pozsony, 10305 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:06 Kytnár
1-1 16:47 Beluhin Pilár
2-1 23:06 Bakos Lipiansky
2-2 39:32 PP Tuppurainen Kiiskinen Wirtanen
2-3 43:08 Obsut Tuppurainen
2-4 55:42 Petterson Kaspar
28 Kapura lövések száma 23
4 Kiállításpercek 10
Hostikka Kapusok Ersberg

 

Lev Praha

2-1 (0-1, 1-0, 1-0)

Dinamo Riga

KHL. Prága, 6358 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:51 Karsums Indrasis
1-1 36:36 Bartecko Klepis
2-1 50:59 Surovy Nemec
23 Kapura lövések száma 19
8 Kiállításpercek 8
Pöpperle Kapusok Jucers
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk