Ki volt az emléktorna legjobb játékosa?

   

A hétvégi Ifj. Ocskay Gábor-emléktornán 25 játékos lépett jégre a Sapa Fehérvár AV19-ben. Közülük a három legjobbra szavazhatnak olvasóink.

Ki volt az emléktorna legjobb játékosa?

  • Sikorcin Ladislav (43%, 335 szavazat)
  • Banham, Frank (25%, 192 szavazat)
  • Metcalfe, Tyler (22%, 174 szavazat)
  • Bailey, Kyle (12%, 94 szavazat)
  • Mihály Árpád (12%, 92 szavazat)
  • Johansson, Eric (6%, 46 szavazat)
  • Bálizs Bence (4%, 30 szavazat)
  • Sofron István (4%, 28 szavazat)
  • Orbán Attila (3%, 26 szavazat)
  • Magosi Bálint (3%, 24 szavazat)
  • Sille Tamás (3%, 20 szavazat)
  • Munro, Adam (2%, 16 szavazat)
  • Pozsgai Tamás (2%, 15 szavazat)
  • Ladányi Balázs (1%, 11 szavazat)
  • Pratt, Harlan (1%, 10 szavazat)
  • Kovács Csaba (1%, 8 szavazat)
  • Németh Attila (1%, 8 szavazat)
  • Tóth Adrián (1%, 8 szavazat)
  • Benk András (1%, 6 szavazat)
  • Hetényi Péter (1%, 6 szavazat)
  • Vas Márton (1%, 6 szavazat)
  • Varga Arnold (1%, 5 szavazat)
  • Durco, Juraj (1%, 4 szavazat)
  • Tokaji Viktor (0%, 2 szavazat)
  • Horváth András (0%, 2 szavazat)

Összes szavazat: 776

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk