Poprad–Brassó 4-2

Már három góllal is vezetett a szlovák együttes, de a végén a Brassó közel állt az egyenlítéshez. Nem akart szégyenben maradni a Poprad a pénteki vereség után, és komolyan beleállt a Brassó elleni szombati mérkőzésbe a Csíki Sör-kupán. Ennek eredményeként az első harmad után 1-0 arányú vezetéssel mentek pihenőre a csapatok. Bár a Brassó jól tartotta magát, de a vezetés nem volt érdemtelen. Fordulás után nagyobb fölénybe került a szlovák extraligás csapat, közben megsérült Kevin Wehrs, a brassóiak amerikai légiósa is. A Poprad újabb két góllal 3-0-ra elhúzott. Még a szünet előtt Josh Bonar révén szépített a Brassó, a harmadik harmadban pedig sokat tett a további felzárkózásért. Az erőfeszítéseket a vége előtt öt perccel koronázta siker, Imecs alakította 3-2-re az eredményt. A Brassó a kapus lehozatalával próbálkozott, de ez balul sült el, a poprádiak az üres kapuba találtak, ezzel alakult ki a 4-2-es végeredmény. Vasárnap HSC Csíkszereda-Brassó mérkőzéssel zárul a Csíki Sör-kupa.